O nas

O firmieUczymy języków obcych od 1998 roku, stale wzbogacając naszą ofertę skutecznej i szybkiej nauki. Kluczem do sukcesu naszej metody jest prowadzenie zajęć w małych grupach, co znacznie przyspiesza naukę, a klientom pozwala zaoszczędzić czas.

O firmie

Metody nauczania w naszej szkole nawiązują do światowych tendencji, gdzie wykorzystuje się metodę komunikatywną CLT- Communicative Language Teaching. Korzystamy nie tylko z podręczników i pomocy dydaktycznych renomowanych wydawnictw, ale także z programów autorskich przygotowanych przez właścicielkę szkoły.

Właścicielka, a zarazem założycielka STEP BY STEP,  pracowała jako lektor języka angielskiego jako obcego w South Bank University w Londynie oraz  jako Senior Teacher w Radley College, Oxfordshire. Jest  również trenerem i organizatorem szkoleń z zakresu metodyki dla lektorów języków obcych.

Zespół lektorów tworzą wyłącznie  młode osoby mogące pochwalić się ukończonymi studiami filologicznymi o specjalności nauczycielskiej. Nad ich pracą czuwa metodyk odpowiedzialny za program szkolenia, jego jakość i przebieg.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie języki europejskie, których uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania i z podziałem na grupy wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli.

Organizujemy zajęcia dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Posiadamy własne sale lekcyjne oraz parking dla samochodów i rowerów naszych Klientów w dobrej lokalizacji przy głównej ulicy.  Szkolenia dla firm mogą się również odbywać   w siedzibie zleceniodawcy.

 

Szkoła Językowa Step By Step - Angielski Tychy